STERN


STERN ENGINEERING produkuje niezwykle szeroką gamę armatury sanitarnej sterowanej elektronicznie. Są to baterie umywalkowe, baterie natryskowe, zawory spłukujące do pisuarów i toalet oraz dozowniki mydła w płynie i w pianie. Wszystkie te urządzenia funkcjonują w technice bezdotykowej, sterowane czujnikami podczerwieni.

Armatura sanitarna STERN pozwala stworzyć w łazience publicznej bezpieczne i komfortowe środowisko, gdzie niczego nie trzeba dotykać, aby zostać obsłużonym.

Dzięki prostej, logicznej, modułowej budowie, armatura STERN jest jedyna w swoim rodzaju. Niezawodna, łatwa do utrzymania w ruchu, odporna na wandalizm, a w razie awarii, łatwa do diagnozowania i naprawy.

Idealny sprzęt dla profesjonalistów, szczególnie w obiektach o dużym natężeniu ruchu jak galerie handlowe, urzędy, dworce, obiekty kultury, edukacji lub sportu.

Baterie Stern – rodzaje

Firma specjalizuje się w produkcji wyposażenia łazienkowego do obiektów publicznych. Proponuje armaturę z różnych kategorii, w tym:

  • umywalkową – np. chromowane krany bezdotykowe o minimalistycznym, nowoczesnym designie;
  • natryskową – do wyboru panele, krany, głowice natryskowe;
  • pisuarową – różne modele spłuczek;
  • do toalet – dostępne są m.in. stelaże do WC ze zbiornikiem ARTIS i ARTIS G.

 
W kolekcję wchodzą również nowoczesne, bezdotykowe dozowniki do mydła w płynie. Ofertę uzupełniają podzespoły dla producentów wyposażenia sanitarnego, a w tym zawory umywalkowe, moduły 3-funkcyjne oraz APS do natrysków lub pisuarów.

Baterie Stern – nowocześnie i higienicznie

Armatura zebrana w tej kolekcji została stworzona z myślą o potrzebach gości lokali i personelu sprzątającego. Zastosowana w urządzeniach technologia bezdotykowa minimalizuje prawdopodobieństwo osadzania oraz przenoszenia bakterii czy wirusów. Ponadto, gładką powierzchnię bez zbędnych przycisków, gałek i uchwytów, łatwo zdezynfekować i wyczyścić.

wybierz kategorię i poznaj flagowe produkty

BATERIE STERN
Armatura Umywalkowa

Armatura Umywalkowa

przejdź dalej
Armatura Natryskowa

Armatura Natryskowa

przejdź dalej
Armatura Pisuarowa

Armatura Pisuarowa

przejdź dalej
Armatura do toalet

Armatura do toalet

przejdź dalej
Elektroniczne dozowniki mydła w płynie

Elektroniczne dozowniki mydła w płynie

przejdź dalej
Podzespoły dla Producentów

Podzespoły dla Producentów

przejdź dalej