Armatura do toalet Stern


Bez łazienki nie może funkcjonować żadna nieruchomość. Pomieszczenie to jest niezwykle istotne zarówno podczas wykańczania wymarzonego domu, jak i remontów w mieszkaniach oraz firmach. Dlatego też w tej kategorii naszego sklepu przygotowaliśmy dla Państwa zawory spłukujące do toalet, spłuczki zbiornikowe oraz stelaże ARTIS.

Stelaże podtynkowe ARTIS

Funkcją stelaży podtynkowych jest właściwe i stabilne podtrzymywania wiszących mis WC. Elementy te sprawdzają się zarówno w domach, jak i firmach. Produkt pozwala na zwiększenie walorów estetycznych łazienki i sprawia, że toaleta zajmuje mniej miejsca niżeli jej stojący odpowiednik. Stelaże są wytrzymałe (najczęściej montowane w ścianach kartonowo-gipsowych) i niezwykle funkcjonalne w różnych przestrzeniach łazienkowych.

Urządzenia spłukujące do toalet

W tej kategorii naszego sklepu znajdują się również liczne zawory spłukujące. W katalogu znajdą Państwo różnorodne modele, dostosowane do konkretnych potrzeb. Co więcej, wszelkie produkty przez nas oferowane cechują się znaczącym zmniejszenie zużycia wody.

Większość produktów wykonana jest w 100% z chromowanego mosiądzu. Poszczególne modele urządzeń mają dodatkowe funkcje takie jak np. czujnik podczerwieni. Nowoczesne wyposażenie gwarantuje również bezdotykowe spłukiwanie, które jest istotne dla zachowania większej higieny szczególnie w miejscach użytku publicznego oraz firmach.

Armatura do toalet taka jak zawory NARA 2022 jest odpowiednio skonfigurowane pod względem bezdotykowego korzystania, niemniej jednak producenci dołączają również pilot, dzięki któremu można zmienić ustawiania względem własnych preferencji. Warianty sprzętów marki Stern różnią się od siebie funkcjami, dlatego istnieje możliwość jak najlepszego dopasowania urządzenia do swojej toalety.

Armatura łazienkowa – Agencja Handlowa JAK

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem, dzięki któremu uzyskacie Państwo nowoczesną łazienkę i nie tylko. W przypadku pytań dotyczących oferowanych przez nas produktów, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz umieszczony na naszej stronie.

wybierz produkt

Armatura do toalet Stern
Stelaż do WC ze zbiornikiem ARTIS i ARTIS G
Armatura do toalet Stern

NARA 2032 DUET

Armatura do toalet Stern

NARA 2032K DUET

Armatura do toalet Stern

VENUS 2032E

Armatura do toalet Stern

VENUS XS 2032E

Więcej w katalogu urządzeń spłukujących do toalet i pisuarów.