Armatura natryskowa Stern


Baterie do natrysku uruchamiany bezdotykowo, automatyczne zawory natryskowe do wody zmieszanej, panele natryskowe z czujnikami IR lub przyciskami piezo.

wybierz produkt

Armatura natryskowa Stern

NEPTUNE 1042T / TE

Armatura natryskowa Stern

PERFECT TIME SH 1042T E

Armatura natryskowa Stern

NEPTUNE 1000T

Armatura natryskowa Stern

PERFECT TIME 1000T

Armatura natryskowa Stern

PERFECT TIME 2F 1000T

Armatura natryskowa Stern

SH9000

Pozostałe produkty dostępne są w katalogu poniżej. Kliknij w przycisk i poznaj szeroką gamę produktów firmy STERN z zakresu armatury natryskowej.

W łazienkach w miejscach publicznych warto zadbać w o wyposażenie, które zapewni bezpieczne i komfortowe miejsce do użytkowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma STERN oferuje szeroką gamę produktów sterowanych elektronicznie, które pozwalają wyposażyć pomieszczenie w taki sposób, by użytkownicy toalety nie musieli prawie niczego dotykać.

Wyposażenie łazienek publicznych – armatura natryskowa STERN

Jednym z proponowanych przez tę markę produktów są bezdotykowe baterie do natrysku do wbudowania w ścianę. Posiadają termostat z blokadą antyoparzeniową i pokrętło do regulacji temperatury. Mocna budowa produktów sprawia, że są odporne na wandalizm oraz twardą wodę. Zapewniają nie tylko komfort, ale także ekonomię zużycia wody, a to dzięki temu, że bezdotykowe baterie do natrysku samoczynnie się wyłączają.

W kategorii armatury znajdują się również panele natryskowe z czujnikami STERN. To doskonała propozycja dla łazienek publicznych, gdyż prysznic włącza się ruchem ręki, a po wyjściu z kabiny zawór automatycznie się zamyka. Panele natryskowe z czujnikami charakteryzują się elegancką i kompaktową konstrukcją. Przeznaczone są do instalacji podtynkowej.