Dozownik mydła w płynie GREEN SD
Dozownik mydła w płynie GREEN SD

Nazwa: Dozownik mydła w płynie GREEN SD
Numer katalogowy: 2258400 (z zasilaczem), 2258450 (zasilanie bateryjne)

Opis

Bezdotykowy dozownik mydła GREEN, z bidonem o pojemności 1 l; nadaje się do każdego mydła w płynie oraz do środków dezynfekcyjnych. Mydło tłoczone jest pompą perystaltyczną. Porcja mydła jest ustawiona fabryczne na poziomie 0,7-0,9 ml; można ją zmienić używając pilota, który przydaje się także podczas prac porządkowych (pozwala na czasowe wyłączenie urządzenia). Napełnianie jest łatwe i nie wymaga pilota.
Urządzenie zasilane jest z własnego zasilacza 230/9V z przewodem długości 5 mb. Możliwa jest także wersja bateryjna, z box-em na baterie klasy IP65.
Neutralny design dozownika sprawia, że jest on odpowiedni nie tylko do baterii GREEN marki STERN, ale również nadaje się do innych armatur.
W przypadku łazienek zbiorowych warto skorzystać z systemu MULTIFEED do zasilania wielu dozowników mydła z jednego kanistra z mydłem (5 litrów).

Atesty, certyfikaty, normy, gwarancje

  • Wyrób nie ma styczności z wodą pitną i nie podlega obowiązkowi atestacji w PZH.
  • Zasilacz jest zgodny z dyrektywą zharmonizowaną 2002/95/EC oraz wymaganiami RoHS i jest oznaczony symbolem CE (deklaracja zgodności z normą dostępna na żądanie)
  • Producent posiada certyfikat ISO 9001: 2008: „wytwarzanie elektronicznych wylewek, elektronicznych zaworów spłukujących i elektronicznych natrysków oraz komponentów składowych do nich”
  • Gwarancja producenta na ten produkt: 2 lata.