Dozownik mydła w płynie SWAN SD
Dozownik mydła w płynie SWAN SD

Nazwa: Dozownik mydła w płynie SWAN SD
Numer katalogowy: 250910 (z zasilaczem), 250920 (zasilanie bateryjne)

Opis

Bezdotykowy dozownik mydła SWAN, z bidonem o pojemności 1 l; nadaje się do każdego mydła w płynie oraz do środków dezynfekcyjnych. Mydło tłoczone jest pompą perystaltyczną. Mechanizm pompy nie ma styczności z tłoczonym medium; mydło przebywa w elastycznym przewodzie silikonowym, który jest uciskany przez specjalny mechanizm mimośrodowy.
Urządzenie zasilane jest z własnego zasilacza 230/12V DC z przewodem długości 5 mb. Możliwa jest także wersja bateryjna, z box-em na baterie klasy IP65.
Dozownik został zaprojektowany w taki sposób, aby można go było stosować razem z bateriami STERN z serii SWAN, EASY i CLASSIC.
W przypadku łazienek zbiorowych warto skorzystać z systemu MULTIFEED do zasilania wielu dozowników mydła (max. 6 sztuk) z jednego kanistra z mydłem (5 litrów).

Atesty, certyfikaty, normy, gwarancje

  • Wyrób nie ma styczności z wodą pitną i nie podlega obowiązkowi atestacji w PZH.
  • Zasilacz jest zgodny z dyrektywą zharmonizowaną 2002/95/EC oraz wymaganiami RoHS i jest oznaczony symbolem CE (deklaracja zgodności z normą dostępna na żądanie)
  • Producent posiada certyfikat ISO 9001: 2008: „wytwarzanie elektronicznych wylewek, elektronicznych zaworów spłukujących i elektronicznych natrysków oraz komponentów składowych do nich”
  • Gwarancja producenta na ten produkt: 2 lata.