Dozownik mydła TUBULAR FOAM E
Dozownik mydła TUBULAR FOAM E

Nazwa: Dozownik mydła TUBULAR FOAM E
Numer katalogowy: 350980

Opis

Bezdotykowy dozownik mydła w pianie do wbudowania w ścianę; mydło tłoczone jest przez pompę perystaltyczną w porcjach o określonej objętości, tuż przed wylewką trafia do modułu spieniającego; za pomocą pilota do dozowników można ustawić ilość wydzielanej piany na jeden z czterech zakresów. Pompa perystaltyczna uciska silikonowy wężyk tłocząc medium bardzo dokładnie, przy tym mechanizm pompy nie styka się z tłoczonym płynem; Przepływ jest jednokierunkowy a niekontrolowane wycieki niemożliwe; W komplecie jest bidon o pojemności 1 litr z wieszakiem do instalacji we wnęce lub pod umywalką; w opcji możliwość zamówienia 6 dozowników z jednym zbiorczym 5 litrowym kanistrem systemowym.

Atesty, certyfikaty, normy, gwarancje

  • Wyrób nie ma styczności z wodą pitną i nie podlega obowiązkowi atestacji w PZH.
  • Produkt jest zgodny z generalną europejską dyrektywą 92/59/EEC o bezpieczeństwie wyrobów. Zasilacz jest zgodny z dyrektywą zharmonizowaną 2002/95/EC oraz wymaganiami RoHS i jest oznaczony symbolem CE (deklaracja zgodności z normą dostępna na żądanie)
  • Producent posiada certyfikat ISO 9001: 2008: „wytwarzanie elektronicznych wylewek, elektronicznych zaworów spłukujących i elektronicznych natrysków oraz komponentów składowych do nich”
  • Gwarancja producenta na ten produkt: 2 lata.