Armatura dla szpitali i klinik

Armatura kliniczna to obecnie armatura najwyższej jakości, która musi zapewniać szczególne bezpieczeństwo lekarzom i pacjentom:

Dla szpitali i klinik

Armatura kliniczna to obecnie komponenty zdecydowanie najwyższej jakości, które muszą zapewniać szczególne bezpieczeństwo lekarzom i pacjentom. Przede wszystkim, jest to zapewnienie bezpieczeństwa termicznego – stąd szerokie zastosowanie termostatów wody użytkowej. Po drugie, jest to zapewnienie bezpieczeństwa biologicznego – dzięki przystosowaniu armatury do dezynfekcji termicznej oraz specjalnej jej budowie, ograniczającej do minimum obszary dogodne dla proliferacji bakterii.

Komponenty kliniczne, w tym do dezynfekcji termicznej oraz baterie, chcemy zaproponować tym z Państwa, którzy projektują bądź modernizują szpitale oraz kliniki. Polecamy także poręcze do łazienek – takie elementy również dostępne są w naszej kompleksowej ofercie. Poręcze do łazienek to przede wszystkim bezpieczeństwo ich użytkowników, zapewnione dzięki możliwości oparcia się o nie. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani profesjonalną obsługą i reprezentujecie Państwo branżę przykładowo szpitalną.

Armatura specjalna HORNE

Armatura kliniczna DELABIE

Dla szpitali i klinik

Specjalna bateria kliniczna

Dla szpitali i klinik

Moduł do dezynfekcji termicznej

Dla szpitali i klinik

Armatura kliniczna

Dla szpitali i klinik

Poręcze i dodatki