e-ULTRAMIX

e-ULTRAMIX

e-ULTRAMIX , termostatyczny mieszacz wody użytkowej

Opis

e-ULTRAMIX® kontroluje temperaturę wody zmieszanej w instalacjach w obiektach publicznych . Ten elektroniczny system jest wyposażony w inteligentny kontroler za pomocą którego można programować cykliczne dezynfekcje termiczne . Kontroler zapisuje na karcie micro SD wszystkie dane dotyczące dezynfekcji , jak również alertów i alarmów systemowych tworząc historię sanitarną instalacji . System jest dostarczany w składzie : mieszacz termostatyczny z elektrycznym siłownikiem , kontrolerem zawierającym kartę micro SD , z 2 czujnikami temperatury ( mieszacz i powrót ) oraz niezbędnym okablowaniem

Zastosowanie

Mieszacz nadaje się do regulacji temperatury wody w pionach „gorących” ( np.55 stopni ) jak i do układów kąpielowych ( 38  –  40 stopni )Szczególnie polecany dla szpitali , obiektów sportowych , kampusów i internatów , domów  opieki , łaźni publicznych  i  fabrycznych , aresztów , hoteli , centrów  fitness  oraz  spa .

Perfekcyjna regulacja i kontrola temperatury wody w każdych okolicznościach . Możliwość programowania automatycznych przegrzewów dezynfekcyjnych , które są przeprowadzane w sposób  bezpieczny dla użytkowników .

prezentacja e-ULTRAMIX