Stelaże SCHWAB

Łazienka to pomieszczenie, które powinno być funkcjonalne, jednak warto zadbać również o walory estetyczne. W związku z tym dobrze jest zainwestować w stelaż podtynkowy do WC SCHWAB. Minimalistyczna forma oraz brak widocznej instalacji wodno-kanalizacyjnej tego elementu wpływają na elegancki wygląd łazienki. Dużą zaletą produktu jest także możliwość zaoszczędzenia miejsca, co przekłada się na łatwe utrzymanie toalety w czystości.

wybierz produkt

Stelaże SCHWAB

DUPLO WC 380

Stelaże SCHWAB

DUPLO WC 387
FRONT 112 cm

Stelaże SCHWAB

DUPLO WC 380 SSF

Stelaże SCHWAB

DUPLO WC 380 L SP

Stelaże SCHWAB

DUPLO UR 380 ELECTR.SIFON

 

Opis tych oraz innych produktów dostępny jest w katalogu.
Kliknij przycisk poniżej i pobierz katalog.

Stelaże podtynkowe SCHWAB przeznaczone są do montażu pod zabudowę ścian lekkich z płyt gipsowo-kartonowych, dzięki czemu można zrobić łazienkę niemal w dowolnym miejscu budynku. Podstawowym elementem tego produktu jest solidna rama, na której montowana jest miska sedesowa. Rama jest na tyle wytrzymała, iż może udźwignąć nawet 400 kg.

SCHWAB – producent stelaży podtynkowych

Szwajcarska marka jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek zbiorniki podtynkowe spłukujące do WC. Stelaże do toalet są podstawowym produktem firmy, które bazują na tych zbiornikach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu marka SCHWAB oferuje najlepsze rozwiązania dla łazienek, jak np. bezdotykowa elektronika. Produkty wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem oraz ciekawym wzornictwem.