HORNE


HORNE to rodzinna firma ze Szkocji. Od przeszło stu lat produkują termostatyczne zawory do pary wodnej i wody użytkowej. Ich mieszacze termostatyczne są niezwykle precyzyjne w działaniu i trwałe. Wynika to z ich wieloletnich doświadczeń oraz niezwykle prostej, sprawdzonej konstrukcji urządzeń, które produkują.

Oferta HORNE to:

  • termostatyczne zawory odcinające do pary wodnej
  • termostatyczny mieszacz PARA-WODA do produkcji gorącej wody do celów przemysłowych
  • rodzina termostatycznych mieszaczy wody użytkowej HORNE15, HORNE20 – … – HORNE50
  • profesjonalne panele natryskowe dla sportu, klinik i domów opieki
  • specjalistyczna armatura sanitarna dla klinik: OPTITHERM i ILTDU


HORNE – bezpieczeństwo użytkowników

Ze względu na przeznaczenie, wysoką jakość oraz niezawodność, produkty marki mają szerokie zastosowanie. Mogą być wykorzystywane w szpitalach, klinikach, obiektach sportowych, a także szkołach, przedszkolach, domach kultury, hotelach i innych placówkach, w których należy wyeliminować możliwe poparzenie gorącą wodą, a także zadbać o higienę. Termostatyczne mieszacze wody użytkowej, które proponuje marka, zapewniają wypływ wody o stałej temperaturze, niezależnej od parametrów w instalacjach.

HORNE – asortyment stworzony z myślą o potrzebach Klientów

Wysoka wydajność, niezawodna praca oraz oszczędność czynią z nich produkty doskonałe nie tylko do instytucji publicznych, w których regularnie duże ilości użytkowników korzystają z sanitariów, ale także do celów prywatnych.

Duża część asortymentu – w tym termostatyczne mieszacze wody zimnej i ciepłej oraz wody i pary wodnej – została stworzona specjalnie do produkcji gorącej wody do celów przemysłowych, np. napełniania cystern, zasilania pralek przemysłowych lub mycia instalacji.

 

wybierz kategorię i poznaj flagowe produkty

HORNE
Termostatyczne Mieszacze Wody Użytkowej

Termostatyczne Mieszacze Wody Użytkowej

przejdź dalej
Panele Natryskowe

Panele Natryskowe

przejdź dalej
Armatura Kliniczna OPTITHERM I ILTDU

Armatura Kliniczna OPTITHERM I ILTDU

przejdź dalej
Armatura Do Pary Wodnej

Armatura Do Pary Wodnej

przejdź dalej