SENDA


Producent urządzeń sanitarnych z nierdzewnej stali. Fabryka mieści się w Aveiro, w Portugalii, gdzie cały proces powstawania tych urządzeń: od projektu aż po wysyłkę zapakowanych produktów, odbywa się pod jednym dachem. Dlatego umywalki, pisuary, toalety, brodziki i inne akcesoria z nierdzewnej stali, są tak perfekcyjnie wykończone, że aż chciałoby się je mieć w swojej łazience. Stalowe sanitariaty, umywalki, pisuary i inne wyposażenie właściwe jest dla obiektów narażonych na wandalizm i / lub użytkowanie w strefach niezwykle natężonego ruchu. Dlatego urządzenia te dedykowane są dla:

  • stadionów
  • toalet przy autostradach
  • sanitariatów municypalnych
  • szpitali psychiatrycznych
  • aresztów i zakładów karnych

Od kilku lat SENDA jest częścią rodzinnej korporacji DELABIE i produkuje swoje wyroby pod marką DELABIE.

Urządzenia sanitarne SENDA – oferta

Produkty, które oferuje przedsiębiorstwo, są utrzymane w określonej i bardzo spójnej stylistyce. Do ich cech szczególnych można zaliczyć gładką powierzchnię, geometryczne formy oraz minimalizm designu. Pomimo tak jednolitej estetyki, sama oferta marki jest niezwykle zróżnicowana. Przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw potrzebom klientów z wielu branż i regularnie tworzy wyposażenie różniące się wielkością, kształtami, proporcjami oraz ogólnym designem. Stąd w naszej ofercie znajdą Państwo ponad 20 modeli umywalek, ponad 10 modeli pisuarów oraz muszli klozetowych i wiele innych sanitariów.

SENDA – urządzenia specjalne

Firma produkuje nie tylko klasyczne wyroby sanitarne, takie jak umywalki czy pisuary. Przedsiębiorstwo dostarcza na rynek także urządzenia specjalne i profesjonalne dedykowane m.in. branży medycznej lub gastronomicznej. Z tego powodu w ofercie Agencji Handlowej JAK znalazły się umywalki chirurgiczne, komory gospodarcze, brudowniki, zlewozmywaki do separacji gipsu oraz wiele innych, specjalistycznych artykułów.

wybierz kategorię i poznaj flagowe produkty

SENDA
Urządzenia profesjonalne

Urządzenia profesjonalne

przejdź dalej
Urządzanie specjalne

Urządzanie specjalne

przejdź dalej