SCHWAB


SCHWAB to firma z długimi tradycjami w produkcji  zbiorników  podtynkowych  do toalet . Zbiornik model 180.000 pojawił się w 1992  roku  i przez  kilkanaście  następnych  lat  był sercem  stelaży  do toalet wiszących  marki TMW . Można powiedzieć , że stelaże  TMW ze zbiornikami SCHWAB  wprowadziły do Polski  wiszące miski sedesowe .

Oferta marki SCHWAB

Producent ten, a dzięki temu także nasza Agencja Handlowa, dostarcza klientom wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do stworzenia funkcjonalnych oraz wysokojakościowych urządzeń sanitarnych do łazienek w centrach handlowych, szpitalach, biurach i innych miejscach publicznych. Proponuje nowoczesne i wytrzymałe:

  • stelaże – dostępne są m.in. modele do misek sedesowych wiszących DUPLO WC 380, DUPLO WC 380 SSF, DUPLO WC 380 L SP i inne;
  • przyciski – w tym modele z panelem świetlnym, spłukiwaniem dwudzielnym lub funkcją spłukiwania bezdotykowego;
  • zestawy toaletowe – to kompletne zestawy złożone z wszelkich, niezbędnych elementów, czyli stelaża podtynkowego, spłuczki objętościowej, miski WC, przycisku do spłukiwania oraz deski;
  • oraz części zamienne – przyjmujemy zamówienia na części zamienne prosto od producenta, w tym na zestawy naprawcze, zawory napełniające do zbiorników, zawody spustowe do zbiorników, przyciski oraz uruchomienia i inne.

Firma SCHWAB – sprawdzone rozwiązania i nowoczesność

Obecnie  firma SCHWAB  ma nową  generację stelaży i zbiorników  do toalet , które posiadają zupełnie inne niż konkurencja przyciski i uruchomienia elektroniczne . Przyciski SCHWAB są nieduże , estetyczne , wykorzystują  różne materiały ( aluminium , szkło , stal , tworzywa sztuczne ) i na pewno mogą  być  ozdobą kabiny sanitarnej .

Jednocześnie  SCHWAB  ciągle  zapewnia dostęp  do  części  do  zbiorników  archiwalnych jak model 180.000 i  wcześniejsze .

wybierz kategorię i poznaj flagowe produkty

SCHWAB
Części zamienne

Części zamienne

przejdź dalej